Sapanca Bungalov Evleri ve Fiyatları 2024

 • Sapanca Moment Bungalov

  Oda Kahvaltı
  Evimiz tamamen ahşap olarak tasarlanmıştır. Geniş bir bahçe içerisinde konumlandırılmıştır. Loft katta 1 adet çift kişilik, alt katta ise oturma grubu bulunuyor.…
  11.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • Sapanca FreeDome Glamping

  Oda Kahvaltı
  Sapanca dome evlerinin en popüleri, havuzlu, jakuzili ve eşsiz köy kahvaltısı ile aradığınız glamping tatili bu tesisimizde. Sapanca'nın nailiye mevkiinde bulunmaktadır.…
  10.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • Stenhus Sapanca

  Stenhus Sapanca Fevziye mevkiinde yer almaktadır. Toplamda 4 adet 2+1 bungalov bulunmaktadır. Havuz, jakuzi ve şömine mevcuttur.
  8.500TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • Sapanca Port Tiny House

  Oda Kahvaltı
  Sapanca Port Tiny House Sapanca'nın yanık mevkiinde bulunmaktadır. Tesisde toplamda 5 adet havuzlu jakuzili tiny house mevcuttur.
  10.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • Sapanca Stone Bungalov

  Sapanca Stone Bungalov tesisinde toplam 2 adet havuzlu, jakuzili bungalov bulunmaktadır.
  12.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • Sapanca Palmera Suit Bungalov

  Oda Kahvaltı
  Palmera Suit Bungalov Sapanca Uzunkum mevkiinde yer almaktadır . Tesisimizde 3 adet havuzlu, jakuzili ve şömineli bungalov bulunmaktadır.
  12.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • Sapanca Grand Wooden

  Sapanca Grand Wooden Bungalov Sapanca'nın Kuruçeşme mevkiinde yer almaktadır. Toplamda 8 adet 2 ayrı yatak odalı, ebeveyn banyolu, havuzlu, jakuzili ve şömineli…
  -%10
  13.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
  İndirim 14.06.2024 ile 23.06.2024 arasındaki girişlerde %10 özel indirim
 • Sapanca Hilltown Bungalov

  Sapanca Hilltown Bungalov Sapanca'nın Babadayı mevkiinde bulunmaktadır. Tesiste toplam 6 adet havuzlu ve jakuzili bungalov bulunmaktadır. 3 adet 1+1 bungalov, 3…
  9.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • Pine Life Sapanca

  Oda Kahvaltı
  Pine Life Sapanca Sapanca'nın Uzunkum mevkiinde bulunmaktadır. Tesisimizde toplam 11 adet bungalov mevcuttur. 7 adet 2+1, 4 adet 1+1 bungalov bulunmaktadır. Restoran…
  9.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • Boheme Bungalov Sapanca

  Oda Kahvaltı
  Sapanca gölüne sıfır özel müstakil havuzlu ve jakuzili bungalov 5 adet bulunmaktadır. Göle sıfır konumda olup merkeze yürüyerek 5 dk, Sapanca sahile 3 dakikadır.
  12.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • Velour Sapanca

  Oda Kahvaltı
  Sapanca Velour Kırkpınar göl kenarı mevkiinde yer almaktadır
  9.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • Sapanca Nature House

  Oda Kahvaltı
  Sapanca Nature House Sapanca'nın Yanık mevkiinde bulunmaktadır. Tesiste toplam 10 kontenjan bulunmaktadır. 8 adet havuzlu, jakuzili, şömineli bungalov mevcuttur.…
  12.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • Sapanca Ceylan Bungalov

  Oda Kahvaltı
  Sapanca Ceylan Bungalov Sapanca'nın Şükriye mevkiinde bulunmaktadır. Tesisimizde toplam 6 adet bungalov bulunmaktadır. 3 adet 2+1, 3 adet 1+1 bungalov mevcuttur.…
  12.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • Sapanca Kuka Bungalov

  Oda Kahvaltı
  Sapanca Kuka Bungalov Sapanca Hacımercan mevkiinde bulunmaktadır. 8 adet bungalov mevcuttur. 7 adet jakuzili,havuzlu ve şömineli bungalov bulunmaktadır. RestoranI…
  12.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • 7 Tepe Moonlight Bungalov

  7 Tepe Moonlight Bungalov Sapanca havuz ve jakuzi ile konforlu bir tatil hizmeti sunmaktadır
  13.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • Sapanca Fine Deluxe

  Oda Kahvaltı
  Fine Deluxe Sapanca 12 adet 1+1 ve 2+1 villa seçenekleriyle konforlu bir tatil sunmaktadır
  14.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • My Resort Prive Sapanca

  Oda Kahvaltı
  My Resort Prive Sapanca Uzunkum mevkiinde yer almaktadır. Tesisde toplam 18 adet Havuzlu, jakuzili, şömineli bungalov bulunmaktadır. Tesisimizde restoran mevcuttur.…
  15.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • Sapanca Club Armada Bungalov

  Oda Kahvaltı
  Sapanca Club Armada Bungalov Sapanca'nın Uzunkum mevkiinde yer almaktadır. Tesisimizde toplam 7 adet 2+1 havuzlu ve jakuzili bungalov bulunmaktadır.. Resepsiyon…
  14.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • Sapanca Kokina Suit

  Oda Kahvaltı
  Sapanca Kokina Suit Sapanca'nın İpekyolu mevkiinde bulunmaktadır. Toplamda 6 adet havuzlu, jakuzili bungalov bulunmaktadır.
  13.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar
 • Sapanca Moncheri Bungalov

  Sapanca Moncheri Bungalov havuz ve jakuzisi ile konforlu bir tatil sunmaktadır
  18.000TL
  Oda Fiyatı
  Detaylar


Sapanca Bungalov Evleri ve Fiyatları 2024

Sapanca bungalov evleri

Sapanca bungalov evleri fiyatlarını ve seçeneklerini incele, hemen güvenli rezervasyonunu oluştur! En uygun ödeme seçenekleri Sapanca Konaklama Rehberi'nde!

Sakarya’ya bağlı olan Sapanca ilçesi günümüzde oldukça ilgi gören, tatil için tavsiye edilen bir bölge haline gelmiştir. Sapanca bölgesi meşhur Sapanca Gölü ve doğa manzarasıyla misafirleri etkileyen bir yer halini almıştır. Özellikle sosyal medyanın da etkisiyle ünlenmiştir.

Bölgeye yaz aylarında daha çok turizm akını olsa da, kış aylarında da tatil yapılmaktadır. Özellikle bungalov evleri denilince ilk akla gelen adreslerden biri de Sapanca olmuştur. İstanbul, Bursa ve Ankara gibi büyük şehirlere yakın olması nedeniyle de bungalov tatili yapmak isteyen ziyaretçilerin gözde adresi halini almıştır. Gelen yoğun talebi karşılamak için, son yıllarda bir çok bungalov işletmesi açılmış ve açılmaya devam etmektedir. İnternet aramalarında "bungalov" veya "bungalow" olarak da aratılmaktadır.

Neden Bungalov Tatili?

Bungalov tatili genellikle şehrin kargaşasından uzaklaşmak, doğa ile iç içe olmak, ahşap bungalov kokusunu almak ve sosyal medyada paylaşılacak muhteşem kareler yakalamak için çok uygun bir konaklama konseptidir. Tatilciler genellikle otel konseptlerinden sıkıldıklarında, kendilerini daha özgür hissetmek istediklerinde bungalov tatili planları yapmaktadır.

Sapanca'da ki bungalov evleri çoğunlukla çift olarak olarak tercih edilse de grupça ziyaret eden misafirler için de farklı bungalov seçenekleri bulunmaktadır ve tercih edilmektedir. Bungalov tatili balayı, evlilik teklifi veya çeşitli organizasyonlarınızı yapmak için de mükemmel bir tercih olacaktır.

Sizin de Sapanca'da bungalov kiralama hayalleriniz varsa Sapanca Konaklama Rehberi sizler için bir çok bungalov alternatifi sunacak ve güvenli bir tatil geçirmeniz için sizlere yardımcı olacaktır.

 Sapanca bungalov evleri ve bungalov fiyatları


Bungalov tatilinde neler yapabilirsiniz?

 Bungalov tatilinizin keyfini çıkarırken doğa ile baş başa kalabilir ve sevdiklerinizle unutulmayacak anlar geçirebilirsiniz. Sapanca Gölü kıyısında olan işletmelerle veya Sapanca Gölü manzaralı bungalov alternatifleriyle tatilinizde unutulmayan anlar yaşayabilirsiniz.

 İster iki kişilik bir tatil planlayın, ister kalabalık bir grupla organizasyon yapın, eğer şehrin kargaşasından uzaklaşıp rahat bir tatil geçirmek istiyorsanız ve harika kareler yakalamak istiyorsanız Sapanca bungalov tatili seçeneğini her zaman aklınızda bulundurabilirsiniz. Sadece bungalov evinde kalmak istemiyorsanız, Sapanca'da gezilecek bir çok yer ve yapılacak bir çok etkinlik alternatifi bulunmaktadır.

Sapanca’da hangi özelliklerde bungalov kiralayabilirim?

 Bungalov tatilini  telefonunuzu veya kameranızı hemen çıkarıp kare yakalamak isteyeceğiniz manzaralı bungalovlarda mı yoksa havuz deneyiminizi en üste çıkartacak ısıtmalı havuzlu bungalovlar da mı geçirmek istersiniz? Sapanca Konaklama Rehberi bünyesinde yer alan yüzlerce bungalov arasından seçim yapmak, tamamen sizin zevklerinize ve isteklerine bağlıdır.

Siz nasıl bir bungalov tatili geçirmek istiyorsanız, Sapanca Konaklama Rehberi sizin tercihlerinize ve istediğiniz tarihte müsait olan işletmeleri sıralayarak sizlere sunar. Genellikle misafirlerin seçtiği ve sizin de seveceğinizi düşündüğümüz bazı bungalov seçenekleri şu şekildedir;

Hangi özellikteki bungalovu seçerseniz seçin, enstantane kareler yakalayacaksınız. Listede yer almayan ve sizin istediğiniz özellikteki bungalovlar için de Sapanca Konaklama Rehberi ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

Sapanca bungalov fiyatları

 Bungalov kiralama fiyatları seçtiğiniz bungalov işletmesinin özelliklerine ve tatil yapmak istediğiniz tarihe göre değişmektedir. Yaz dönemlerinde bungalov kiralama ücretleri, kış aylarına nazaran daha yüksek olabilmektedir.
Ayrıca dikkat edilmelidir ki fiyatlar, çoğu konaklama şeklindeki gibi hafta içi ve hafta sonu değişiklik göstermektedir.

2024 Şubat ayında bungalov fiyatları durumuna bakıldığında bungalov fiyatları 3.000₺ ile 14.000₺ arasında değişiklik gösterebilir. sapancakonaklamarehberi.com sitesinde yer alan bungalov çeşitlerini inceleyebilir ve sizin için sunduğumuz avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca bungalov önerileri almak istiyorsanız da ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sapanca bungalov ücretini nasıl ödeyebilirim?

 Bungalov ücretleri tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit avantajlarıyla yapılabilmektedir. Ayrıca rezervasyon aşamasında tutarın yarısını (%50'sini) ödeyip, geri kalan yarısını da tesise giriş yaptığınızda ödeyebilirsiniz. Online rezervasyon aşamasında veya temsilcilerimiz ile konuşmanız sırasında ödeme şeklinizi belirterek fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Sapanca bungalov önerileri

 Sapanca bungalov kiralama düşünceniz varsa yüzlerce bungalov seçeneği arasında kaybolabilirsiniz. Bungalov tercihlerinizde ilk aşama, tesisin hangi özellikleri bulundurduğu olacaktır. Ardından merkeze ve yola uzaklığı gibi kriterler bungalov evleri seçmenize yardımcı olacaktır. Karar vermekte zorlanıyorsanız aşağıda sizin için farklı tarzda bungalovlar sıraladık.

Sapanca Nature House

Adını doğadan alan Nature House, farklı konseptleri bulunan 8 adet bungalov evleri ile hizmet vermektedir.
Tesiste bulunan evlerin hepsinde ısıtmalı havuz, jakuzi ve şömine bulunmaktadır. Misafir sayısına göre çeşitli evler ve konsept sunabilmektedir.
Ayrıca tesis içerisinde bulunan restoran ile akşam yemeğinizi pratik bir şekilde yiyebilirsiniz. 7 kişiye kadar konaklama seçenekleri sunan Nature House özellikle arkadaş gruplarının sıklıkla tercih ettiği bir bungalov tesisidir.
Tesisi görüntüle >

Sapanca Boheme Bungalov

Sapanca Gölü 'nün hemen dibinde yer alan Boheme Bungalov, eşsiz güzelliği ile listemizde ilk yerini aldı.
Tesis içerisinde birbirinden güzel 5 adet Tiny House konseptinde bungalov bulunmaktadır. Tüm bungalovlar hasır ile çevrilmiş ve dışarıdan görünmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.
Bungalov evleri önünde kişiye özel havuz ve jakuzi mevcut. Mutfak içerisinde içeceklerinizi hazırlamak için tüm imkanlar olmasının yanı sıra isterseniz resepsiyondan yemek hazırlamak için elektrikli ocak isteyebilirsiniz.
Fakat mangal yapmak istiyorsanız, barbekünüz evinizin önünde hazır bulunmaktadır. Ayrıca Boheme Bungalov 'da ödediğiniz konaklama ücretine 2 kişilik serpme kahvaltı dahildir.
Sapanca Boheme Bungalov, yürüyerek merkeze 5 dakika ve Sapanca Sahili'ne 3dk mesafededir. 
Tesisi görüntüle >


Sapanca Moment Bungalov

Sapanca Moment Bungalov, eşsiz doğal güzelliklerle çevrili, konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Tesisin farklı bungalov oda seçenekleri ve olanakları ile konuklarının rahatlığını ve keyfini ön planda tutuyor. Bahçede barbekü, salıncak, oturma grubu, şezlong ve şemsiye gibi olanaklar mevcuttur. Ayrıca, ısıtmalı havuzu da bulunmaktadır.
Tesisi görüntüle >

Sapanca Swiss Haus Bungalov

 (Evcil hayvan kabul ediliyor)

Bünyesinde 4 adet havuzlu, jakuzili ve şömineli bungalov ev barındıran Swiss Haus tesisi Hacımercan mevkiinde bulunmaktadır. Bungalov evlerde 1 çift kişilik yatak ve açılabilir L tipinde koltuk bulunmaktadır. Bu sayede 4 kişiye kadar konaklama imkanı bulunmaktadır.
Tesisimiz kahvaltı dahil konseptiyle misafirlerine konaklama hizmeti sunmaktadır. Ayrıca her evin mutfağında ocak, mini buzdolabı, kahve makinesi, çaycı ve mutfak araç gereçleri gibi gerekli olan tüm malzemeler bulunmaktadır. Akşam yemekleri ve mangal için de dış mekanda barbekü bulunmaktadır.
Swiss Haus patili dostlarınızı da kabul etmektedir. Bu sayede patili dostlarınızla beraber unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.
Tesisi görüntüle >