Sapanca Etkinlikeri


Sapanca Etkinlikeri

26.08.2022

Sapanca Açık Hava Sinema

Kapalı sinema salonlarına ilginin azaldığı yaz aylarında, Sapancalıların ve ziyaretçiler için açık hava sineması ile gündüz ve sıcak yaz akşamlarında sinema keyfi yaşamaktadır.


Kırkpınar Açık Hava Tiyatrosu

Kırkpınar Açık Hava Tiyatrosu 10 yıldır Sapanca’da düzenlenmektedir. 1000 kişi kapasiteli Kırkpınar Açıkhava Tiyatrosu'nda her yıl düzenlenen organizasyonda binlerce sanatsever sanat dolu unutulmaz anlar yaşamaktadır.


KIRKPINAR SANAT AKŞAMLARI

Kırkpınar Sanat Akşamları, Türkiye'nin en önemli sanatçı ve topluluklarını Kırkpınar Açıkhava Tiyatrosu'nda ağırlayan ve sanatseverlerle buluşturan bir etkinlik serisidir.


Only Fest

Edis, Madrigal, Sefo, No.1, İkilem, Evdeki Saat, Mary Jane, Arem Özgüç & Arman Aydın ve birbirinden değerli sanatçılar ile sizlerin hayal ettiğiniz kadar harika bir müzik, dans ve eğlence resitali Sizleri bekliyor!

Sapanca Fest 

Ağustos ayında düzenlenen bu festival günlerce sürüp sabah akşam devam etmektedir.

Konser planlaması ise 1.gün rep 2.pop 3.rock olmaktadır.


Sapanca Kurtköy Taze Ceviz Festivali

Sapanca halkının ve civar ilçe-köylerinden gelen çiftçilerin stant kurup tanıttığı ceviz festivali renkli güzel ortamlara sahip oluyor.


Sapanca El Sanatları Festivali

Sapanca El Sanatları Festivali, binlerce yıllık Türk tarihinin yetiştirdiği el sanatlarının üretimi yoluyla geçimini sağlayan sanatkarları maddi yönden desteklenmesi, gelişmelerine yardımcı olunması, yapmış oldukları çalışmaların devamını sanatlarını yaşatmalarına katkı sunmak için teşvik amaçlanmıştır.


KATEGORİLER