• Viola Resort Sapanca
Viola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort SapancaViola Resort Sapanca

Viola Resort Sapanca

Viola Resort Sapanca size eşsiz konforun ve huzurun bir arada olduğu harika bir seyahat imkanı sağlıyor. Tamamen misafir memnuniyeti odaklı, güleryüzlü ekibi ile sizin kusursuz bir tatil geçirmenizi sağlamaktadır. Tesisimizde her türlü ihtiyacınıza karşılık bulabilirsiniz.
SEÇENEKLER
 • Viola Evleri 2+1
  Oda Kahvaltı
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Doğa Evleri 1+1
  Oda Kahvaltı
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Bambu Evleri
  Oda Kahvaltı
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

Toplamda 15 adet tiny house bulunmaktadır. Sapanca'nın Yanık mevkiinde bulunmaktadır. 6 adet ortak ve özel havuzlu  Bambu Evleri , 6 adet özel havuzlu Doğa Evleri, 3 adet özel havuzlu Viola Evleri 2+1  bulunmaktadır.

VİOLA EVLERİ  4 kişiye kadar bu fiyat geçerlidir.
DOĞA EVLERİ 2 kişiye kadar bu fiyat geçerlidir.
BAMBU EVLERİ 2 kişiye kadar bu fiyat geçerlidir.

0-7 yaş ücretsiz, 8-12 yaş 750₺ , 13 yaş ve üzeri İlave kişi ücreti gecelik 1500₺ dir. 

Bayram tarihlerinde ekstradan eklenen misafirlerden, Viola oda için maximum- 5 kişi , Doğa ve Bambu oda için maximum- 3 kişi olacak şekilde ekstra ücret talep edilmemektedir, oda olarak satış yapılmaktadır. Bu sayıların dışında sıkışıklık kabul edilmesi şartı ile eklenecek ekstra kişilere +1000₺ ücretlendirme vardır*


Kahvaltı dahildir. Kahvaltı saatimiz 09:30 – 11:00 arasındadır.
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Özel Isıtmalı Havuz, Ortak Havuz mevcuttur.
Restorant mevcuttur. Restoranımız akşam saat 23:00’a kadar hizmet vermektedir.
Oda içerisinde ücretsiz kişi sayısına göre set-up bulunmaktadır. İçerisinde kahve çeşitleri, çay ve bir adet kettle bulunmaktadır. Minibar içerisinde ücretsiz su ve soda bulunmaktadır.
Yemek için, tencere-tava vb ürün haricinde, tabak-çatal-bıçak-bardak gibi temel ihtiyaçlar karşılanmaktadır.
Yerden Isıtma Sistemi.
Wifi

VİOLA EVLERİ : ÖZEL HAVUZLU VE BAHÇELİ.  MAKSİMUM 4 + 1 KİŞİLİK. 2 AYRI YATAK ODALIDIR. 3 ADET BULUNMAKTADIR.

Viola Evleri oda tipi 36m2 kapalı alan, 75m2 açık veranda alanı, 24m2 açık havuzdan oluşmaktadır. Özel havuzlu, müstakil bahçeli ve her türlü ihtiyacınıza karşılık verebilecek, konforlu, dayanıklı, geniş ve ayrıcalıklı alanda sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Maksimum 4 + 1 kişiye kadar konaklama seçeneği sunan odalar, şık detaylarla tasarlanan modern bir atmosferde eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor. Terasındaki özel havuz sayesinde gün boyu havuz keyfi yapabileceğiniz eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor.

1.Oda:
Çift kişilik yatak
Oturma Takımı
Klima
Elektrikli Şömine
Smart Tv ve Wifi
2. Oda :
Çift kişilik yatak

MUTFAK:
Mini mutfak içerisinde mikrodalga fırın, mini ocak, buzdolabı ve bulaşık makinesi mevcuttur.

BAHÇE:

Havuz mevcuttur.( 24 m2 )
Verandada yemek masası ve sandalyesi
Mangal ızgara imkânı mevcuttur (+350₺ ücret talep edilmektedir)

DOĞA EVLERİ : ÖZEL HAVUZLU VE BAHÇELİ  MAKSİMUM 2+1 KİŞİLİK. 6 ADET BULUNMAKTADIR.

Doğa Evleri oda tipi,32 m2 kapalı alan, 55 m2 açık veranda alanı, 18 m2 açık havuzdan oluşmaktadır.Her türlü ihtiyacınıza karşılık verebilecek, konforlu, dayanıklı ve geniş sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçilebileceğiniz lüx Tiny House. Maksimum 2 + 1 kişiye kadar konaklama sunan odalar, şık detaylarla tasarlanan modern bir atmosferde eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor.

Oda:
Çift kişilik yatak
Oturma Takımı
Klima
Elektrikli Şömine
Smart Tv ve Wifi

MUTFAK:
Mini mutfak içerisinde mikrodalga fırın, mini ocak, buzdolabı ve bulaşık makinesi mevcuttur.

BAHÇE:
Havuz mevcuttur.( 18 m2 )
Verandada yemek masası ve sandalyesi
Mangal ızgara imkânı mevcuttur (+350₺ ücret talep edilmektedir)

BAMBU EVLERİ: 2 KİŞİLİK ORTAK VE ÖZEL HAVUZ ALANLI 6 ADET TİNY HOUSE BULUNMAKTADIR.

Flat oda tipi, 22m2 kapalı alan, 23m2 açık veranda alanı, 60m2 ortak açık havuzdan oluşmaktadır. Her türlü ihtiyacınıza karşılık verebilecek, konforlu, dayanıklı, geniş ve Maksimum 2 + 1 kişiye kadar konaklama seçeneği sunan odalar, şık detaylarla tasarlanan modern bir atmosferde eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor.

Oda:
Çift kişilik yatak
Oturma Takımı
Klima
Smart Tv ve Wifi
Yemek Masası

MUTFAK:
Mini mutfak içerisinde mikrodalga fırın, mini ocak, buzdolabı ve bulaşık makinesi mevcuttur.

BAHÇE:
Ortak Havuz ( 60 m2 )
Mini bahçe içerisinde oturma takımı
Mangal ızgara imkânı mevcuttur (+350₺ ücret talep edilmektedir)

Sitede belirtilen konaklama ücretleri iç pazar misafirleri için geçerlidir. Dış pazar misafirleri için fiyatlarımız farklılık göstermektedir. Çağrı merkezimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Sapanca

Yanık/Sapanca

Özel Isıtmalı Havuz, Ortak Havuz, Restoran, Yerden Isıtma Sistemi

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Viola Resort Sapanca ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.